Sosyal Medya

Sosyal medya pazarlaması / sosyal medya eğitimi söz konusu olduğunda “benim ve işim için doğru mu?” diye sormak isteyebilirsiniz.

Bu bize sürekli sorulan bir sorudur ve kendi sözlerimizle – “evet, kesinlikle!” Sosyal medyayı kullanmanın olumsuzlukları, faydalarından büyük ölçüde ağır basmaktadır.

Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest, Google Plus – en az bir platform sizin için doğru olacaktır. İşinizi tanıtmak, yeni işler kazanmak, bir ürünü piyasaya sürmek veya hatta yeni nesil yetenekleri işe almak istiyorsanız, sosyal medya pazarlama stratejinizin bir parçasını oluşturmalıdır.

Değişen kullanıcı alışkanlıkları, marka ölçeğine bakmaksınız her kurum için sosyal medyayı önemli bir kurumsal iletişim aracı olarak konumlandırıyor.

Nitelikli içerik yönetimi ile markalarımızın ürün ve hizmetlerini kendi pazarına doğrudan ulaştırılıp iş geliştirmelerine destek olurken , oluşan geribildirimlerin hızlıca yönetilmesini ve hedef kitle ile sürekli iletişim kurulmasını sağlayarak müşteri ilişkileri yönetimlerinde istikrar ve başarı sağlıyoruz.

Özgün ve yaratıcı tasarım, doğru planlama, trendlerin takibi ve analitik raporlama ile markalarımıza güçlü bir imaj garantiliyoruz.

Markalarımızın iç ve dış müşterilerine yönelik sunduğumuz danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile sürdürülebilir ''sosyal medya'' başarısı sağlıyoruz. 

Danışmanlık ve eğitim süreçleri için bizimle iletişime geçin.